Forum ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu Strona Główna ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu
Oficjalne forum zespołu
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tajne Teczki Elektrycznych Gitar

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu Strona Główna -> ELEKTRYCZNE GITARY
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
i.w.o.



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 337
Skąd: Z miasta

PostWysłany: Nie Mar 06, 2016 16:00    Temat postu: Tajne Teczki Elektrycznych Gitar Odpowiedz z cytatem

Wrzuciłem ostatnio coś z przepastnych archiwów, m. in. "Szansę na sukces" z 1996, koncerty na Agrykoli w W-wie i w Toruniu w 1992. Będą kolejne rzeczy w formie całych materiałów.

https://www.youtube.com/user/iwoo1991/videos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Mar 06, 2016 16:00    Temat postu:

Powrót do góry
Boro



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 485
Skąd: Ząbkowice Śląskie / Wrocław

PostWysłany: Pią Mar 11, 2016 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekamy z niecierpliwością Smile
_________________
http://www.lastfm.pl/user/kamilboro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Boro



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 485
Skąd: Ząbkowice Śląskie / Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2016 06:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby co, to my dalej czekamy Smile
_________________
http://www.lastfm.pl/user/kamilboro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
i.w.o.



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 337
Skąd: Z miasta

PostWysłany: Wto Wrz 20, 2016 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam za rozbudzanie apetytów, których nie zaspokoiłem. Jednocześnie pragnę zauważyć, że z powodu praw autorskich "Szansa na sukces" już z Youtube zniknęła, co stawia pod znakiem zapytania celowość umieszczania tych materiałów w internecie.

Mam też pytanie i to z innej nieco beczki - czy ktoś posiada nagrania Kuby Sienkiewicza z lat 80-tych? Istniały kiedyś i krążyły - były to próbne nagrania dla spółdzielni wydawniczej "Nowa", zawierające m. in. piosenkę o smutnym wesołym miasteczku i jakimś warszawskim parku, w którym jest "czarna ziemia, co udaje żyzną" oraz zarejestrowany koncert w mieszkaniu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boro



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 485
Skąd: Ząbkowice Śląskie / Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 22, 2016 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i.w.o. napisał:
Przepraszam za rozbudzanie apetytów, których nie zaspokoiłem. Jednocześnie pragnę zauważyć, że z powodu praw autorskich "Szansa na sukces" już z Youtube zniknęła, co stawia pod znakiem zapytania celowość umieszczania tych materiałów w internecie.

Mam też pytanie i to z innej nieco beczki - czy ktoś posiada nagrania Kuby Sienkiewicza z lat 80-tych? Istniały kiedyś i krążyły - były to próbne nagrania dla spółdzielni wydawniczej "Nowa", zawierające m. in. piosenkę o smutnym wesołym miasteczku i jakimś warszawskim parku, w którym jest "czarna ziemia, co udaje żyzną" oraz zarejestrowany koncert w mieszkaniu...


Po prostu wrzucając dany materiał staraj się podpisywać bez nazw programów, kanałów...tylko Elektryczne Gitary i ew. data, miejsce koncertu, tytuły utworów.
Kiedyś mi rozbudziłeś apetyt na inne utwory z koncertu promującego "Na krzywy ryj" Smile Smile

Ja mam nagrania z lat 80., przypomnij mi się tylko z mailem to Ci wyślę przez wetransfer.com
_________________
http://www.lastfm.pl/user/kamilboro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
i.w.o.



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 337
Skąd: Z miasta

PostWysłany: Sob Wrz 24, 2016 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszedł priv. W wolnej chwili wrzucę to nagranie z Riwiery z 97, o którym piszesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Wrz 24, 2016 15:14    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu Strona Główna -> ELEKTRYCZNE GITARY Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group