Forum ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu Strona Główna ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu
Oficjalne forum zespołu
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Elektryczne Gitary w Odolanowie 27.07.2013

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu Strona Główna -> ELEKTRYCZNE GITARY
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Boro



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 485
Skąd: Ząbkowice Śląskie / Wrocław

PostWysłany: Wto Sie 13, 2013 21:31    Temat postu: Elektryczne Gitary w Odolanowie 27.07.2013 Odpowiedz z cytatem





27 lipca 2013r. był to dzień trwania w Polsce upałów, które nie chciały ustąpić nawet późnym wieczorem. Z tego też powodu koncert Elektrycznych Gitar odbywał się w niewyobrażalnej duchocie. Wiatrak stojący na scenie tuż przed liderem zespołu mógł tego wieczora spełnić swoją rolę jak nigdy dotąd. Smile Najbardziej interesującym smaczkiem koncertu był chyba przyjazd z zespołem TV Puls, która drugi dzień kręciła reportaż o zespole, a tego dnia miał nastąpić kulminacyjny punkt czyli nagrywanie samego występu..jakimś trafem cała ta akcja wypadła akurat na Dniach Miasta niezbyt dużego Odolanowa. Były więc kamery, mikrofony, puder i kable. Inicjatywą menadżera udało się nawet przeprowadzić króciutki wywiad z grającym fanem, który jeszcze poprzedniego wieczoru nie wiedział nic o kręceniu reportażu. Przed wywiadem zrodził się na szybko pomysł zapowiedzenia koncertu dla telewizji na co przystałem. Co ciekawe, Paweł Walczak rzucił myśl zapowiedzenia koncertu po niemiecku z uwagi na to, że studiuję filologię germańską. Po krótkim przemyśleniu sprawy podchwyciłem tę nieokiełznaną ideę, ponieważ tak się złożyło, że moja koleżanka z roku (akurat z owych stron) pełniła rolę tłumacza (między innymi na scenie tuż przed koncertem EG) dla delegacji z Niemiec, która przyjechała na święto miasta. Nie mogłem w zaistniałej sytuacji pozostać gorszy dlatego zapowiedziałem koncert po polsku i po niemiecku. Smile

Co do koncertu to była super zabawa jak zawsze! A co oprócz tego w telegraficznym skrócie?

Niezwykle inspirująco w warstwie wokalnej zabrzmiała tego dnia wersja ballady hippisowskiej "Wąsy"

Nie obyło się bez Kluczy i coverów na zakończenie (tym razem bez Paula McCartneya..ale cierpliwości!)

Gitara Jacka Wąsowskiego postanowiła się na niego obrazić w Żądzach

Kuba Sienkiewicz stanowczo zapowiedział co się stanie gdy ktoś się poruszy w tytułowej piosence z najnowszej płyty..węężykiem!

A Korek z Piotrem popisywali się magią w utworze o Nikosiu Dyźmie.


Koncert zakończył pokaz fajerwerków, który został podsumowany przez KS jako następujący nowy rok...tybetański żeby nie było oczywiście! Smile

Na koniec zapraszam do obejrzenia koncertu z Odolanowa w formie playlisty z pojedyńczymi utworami!

KONCERT W ODOLANOWIE
_________________
http://www.lastfm.pl/user/kamilboro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Wto Sie 13, 2013 21:31    Temat postu:

Powrót do góry
mohsinj677



Dołączył: 21 Sie 2013
Posty: 1
Skąd: pakistan

PostWysłany: Sro Sie 21, 2013 07:36    Temat postu: Mohsin Odpowiedz z cytatem

Cool This post is so great and nice Embarassed

Paweł Walczak rzucił myśl zapowiedzenia koncertu po niemiecku z uwagi na to, że studiuję filologię germańską. Po krótkim przemyśleniu sprawy podchwyciłem tę nieokiełznaną ideę, ponieważ tak się złożyło, że moja koleżanka z roku (akurat z owych stron) pełniła rolę tłumacza (między innymi na scenie tuż przed koncertem EG) dla delegacji z Niemiec, która przyjechała na święto miasta. Nie mogłem w zaistniałej sytuacji pozostać gorszy dlatego zapowiedziałem koncert po polsku i po niemiecku. Smile
_________________
pass 4 sure pass 4 sure
pass4sure ccda braindumps pass4sure ccda braindumps
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boro



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 485
Skąd: Ząbkowice Śląskie / Wrocław

PostWysłany: Pon Wrz 16, 2013 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A premiera reportażu już w piątek 20 września o godzinie 9:30 w TV Puls. Zapraszam Smile
http://www.youtube.com/watch?v=OBE5wQOGXIU
_________________
http://www.lastfm.pl/user/kamilboro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Boro



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 485
Skąd: Ząbkowice Śląskie / Wrocław

PostWysłany: Wto Maj 06, 2014 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W końcu udało mi się zgrać cały program "Kręcimy z Gwiazdami" z Elektrycznymi Gitarami i moim skromnym udziałem w końcówce. Miłego oglądania! Smile
https://www.youtube.com/watch?v=YY-dj6iq4u4

PS. INWAZJA SPAMU! RATUNKU! Smile
_________________
http://www.lastfm.pl/user/kamilboro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
i.w.o.



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 337
Skąd: Z miasta

PostWysłany: Nie Maj 18, 2014 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boro napisał:
W końcu udało mi się zgrać cały program "Kręcimy z Gwiazdami" z Elektrycznymi Gitarami i moim skromnym udziałem w końcówce. Miłego oglądania! :)
https://www.youtube.com/watch?v=YY-dj6iq4u4

PS. INWAZJA SPAMU! RATUNKU! :)


Dzięki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Maj 18, 2014 23:01    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu Strona Główna -> ELEKTRYCZNE GITARY Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group