Forum ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu Strona Główna ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu
Oficjalne forum zespołu
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

30 Listopada DVD Elektrycznych Gitar z Woodstocku w sklepach
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu Strona Główna -> ELEKTRYCZNE GITARY
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
evenement



Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 84

PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 09:08    Temat postu: 30 Listopada DVD Elektrycznych Gitar z Woodstocku w sklepach Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobra wiadomość.Pierwszy profesjonalnie zarejestrowany koncert z tegorocznego Woodstocku.Dzwiękowo i obrazkowo REWELACJA !!!.Na gwiazdkę znakomity prezent Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Paź 07, 2012 09:08    Temat postu:

Powrót do góry
Boro



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 485
Skąd: Ząbkowice Śląskie / Wrocław

PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet i na Mikołaja! Smile pędzimy kupować!
_________________
http://www.lastfm.pl/user/kamilboro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Boro



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 485
Skąd: Ząbkowice Śląskie / Wrocław

PostWysłany: Wto Paź 16, 2012 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://owsiaknet.pl/video/50364649 Nie rusza
_________________
http://www.lastfm.pl/user/kamilboro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Boro



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 485
Skąd: Ząbkowice Śląskie / Wrocław

PostWysłany: Czw Lis 08, 2012 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.empik.com/przystanek-woodstock-2012-elektryczne-gitary,p1062688726,muzyka-p Już niedługo Smile
_________________
http://www.lastfm.pl/user/kamilboro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
evenement



Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 84

PostWysłany: Nie Lis 11, 2012 09:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki dla Jurka Owsiaka za bardzo miłe słowa o zespole
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lagoona



Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 48

PostWysłany: Pon Lis 12, 2012 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super! Przyznam, że cena jest naprawdę bardzo sympatyczna Smile z chęcią kupię
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
evenement



Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 84

PostWysłany: Pią Lis 30, 2012 06:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już jest Very Happy !!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boro



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 485
Skąd: Ząbkowice Śląskie / Wrocław

PostWysłany: Pią Lis 30, 2012 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

evenement napisał:
Już jest Very Happy !!!!


Tylko w teorii Smile Byłem w wielu miejscach w stolicy Dolnego Śląska (lecz nie wszędzie) i wniosek jest taki, że w żadnym Empiku we Wrocławiu czy w pomniejszych sklepach nie ma tego DVD. Być może jutro...ale to jest trochę skandal gdy jest ogłoszona premiera na 30 listopada, a usłyszeć mogę w sklepie jedynie, że "Produkt został zamówiony do sklepów". No to trzeba było sobie go zamówić wcześniej, bo to jak mniemam nie zostało wytłoczone wczoraj. Podobnie chyba było z Anteną jeśli dobrze kojarzę, a z Nic mnie nie rusza także w w wydaniu Empikowym..chociaż honor uratował wtedy Media Markt gdzie w dniu premiery można było kupić. Smile
_________________
http://www.lastfm.pl/user/kamilboro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
evenement



Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 84

PostWysłany: Pon Gru 03, 2012 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kamil nie siej defetyzmu.Ja wiem powinno być ale co My możemy zrobić tak działaja ludzie i koniec.Może jeszcze nie wszędzie dotarła ale jest już napewno Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boro



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 485
Skąd: Ząbkowice Śląskie / Wrocław

PostWysłany: Pon Gru 03, 2012 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

evenement napisał:
Kamil nie siej defetyzmu.Ja wiem powinno być ale co My możemy zrobić tak działaja ludzie i koniec.Może jeszcze nie wszędzie dotarła ale jest już napewno Very Happy


No teraz już jest, przed chwilą pierwszy raz wysłuchałem. Smile Zespół oczywiście nie ma w tym żadnej winy, ale trochę szkoda, że traktują was i nas mało powaznie. Smile Skoro jestem surowym krytykiem to tak na gorąco zacznę od negatywów. Może zaskoczę was ale jak dla mnie dość przeciętnie wypadły Dzieci wybiegły (poprzez słabo rozkręcony przester wg. mnie), a przy Dyźmie troszkę kamera akurat za bardzo latała tam gdzie nie trzeba w momencie robienia "show" przez muzyków. Wydaje mi się też, że przester Kuby brzmiał dosyć sucho, przez co dawało sie słyszeć taki siarczysty dźwięk, ale tak już w tym roku koncertowym bywało w przypadku stroju barytonowego. Smile A poza tym to świetna robota Smile Bardzo mi się podobał wstęp do "Człowiek z liściem", a szczególnie utwory "Koniec", "Wszystko Ch." i "Przewróciło się" także na plus. W Dzieciach publika szalała, bardzo fajne były wstawki Kuby Sienkiewicza przed piosenkami. Ogólnie fajnie zmontowany koncert, kamera starała się wychwytywać zabawne momenty na scenie - jak na przykład odkopywanie piłki plażowej. Muszę to jeszcze parę razy obejrzeć/posłuchać, więc co do moich spostrzeżeń to mogą być nie do końca przemyślane.

A jakie wy macie wrażenia?
_________________
http://www.lastfm.pl/user/kamilboro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
markos



Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 77
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Gru 05, 2012 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka moich refleksji, po obejrzeniu, historycznego (bo pierwszego) DVD z koncertu „Elektrycznych Gitar”, podczas tegorocznego „Woodstock’u”, obejrzałem z prawdziwą przyjemnością, mimo trzech słabszych elementów, od których zacznę.
Zgadzam się z poprzednikiem co do gitary barytonowej Kuby Sienkiewicza, która w zderzeniu z mocnym, wyrazistym brzmieniem gitary Jacka Wąsowskiego, zwłaszcza w czasie „solówek”, brzmiała słabiej, (jakby „przyciszona”), być może taka jest specyfika tego typu gitary.
Szkoda że wzorem końcowego „Sto Lat”, publiczność nie śpiewała większych fragmentów (poza refrenami ) piosenek „a’capella”, co wywołałoby jeszcze większe wrażenie u oglądającego, (jeśli tak było, to widocznie nie „uchwyciłem”).
Szkoda też, że, zespół, poza bisami, być może w „dodatkach” nie zdecydował na włączenie nowego utworu zespołu (na przykład specjalnie skomponowanego na tę okazję tzw. bonusa, myślę że byłaby to prawdziwa gratka dla fanów) ale wszystko przed nami…
Bardzo silną stroną tego DVD, jest znakomita realizacja, która bardzo dobrze, wyraziście pokazuje reakcje ludzi, wyjątkową atmosferę, która panowała na koncercie. Taka realizacja, znalazła swoje odbicie w pokazaniu tego co działo się na scenie, szczegółowo pokazując sprawnie grających muzyków, którzy przy okazji dobrze się bawią !.
Bardzo dobrym pomysłem, było zamieszczenie na „krążku” zdjęć z koncertu ,są one bardzo, bardzo dobre !
Całość dopełnia znakomita jakość obrazu i dżwięku Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
i.w.o.



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 335
Skąd: Z miasta

PostWysłany: Czw Gru 06, 2012 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=Qfzu11I1d9s Tu jest zapowiedź i link do SiemaShopu. Kupiłbym, ale mam obawę, czy ktoś nie sprezentuje mi tego z okazji Świąt. Zapowiedź mnie zachęciła, jakość dźwięku jest znakomita, a Wasze wątpliwości co do gitary barytonowej w dwóch utworach tylko mnie prowokują, żeby samemu to przesłuchać i ocenić. Jak nie dostanę, kupię po Świętach. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pietrucha



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 80
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Gru 09, 2012 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co się dzieje z biografią zespołu? Coś mi się kojarzy, ze miała być z płyta DVD?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
markos



Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 77
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Gru 09, 2012 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biografia podobno ma być wiosną
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
i.w.o.



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 335
Skąd: Z miasta

PostWysłany: Nie Gru 09, 2012 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pietrucha napisał:
a co się dzieje z biografią zespołu? Coś mi się kojarzy, ze miała być z płyta DVD?


Może to i dobrze, że te dwa wydawnictwa zostaną wydane osobno. W 2013 będzie można się skupić na promocji książki.

Swoją drogą: fantastycznym pomysłem byłoby dołączenie do książki płyty "OWP", czyli "Odpady, wersje, powroty". Taka płyta byłaby gratką dla fanów i dodatkowo zachęciłaby do kupna. No, bo kto teraz czyta książki? ;-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Gru 09, 2012 15:16    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu Strona Główna -> ELEKTRYCZNE GITARY Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group