Forum ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu Strona Główna ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu
Oficjalne forum zespołu

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

WOŚP - wstyd
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu Strona Główna -> ELEKTRYCZNE GITARY
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KrzysiekP

PostWysłany: Nie Sty 11, 2009 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy przepracowany w państwowej służbie zdrowia dzień to niezwykły dowód dobroczynności Kuby Wink
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Sty 11, 2009 22:32    Temat postu:

Powrót do góry
i.w.o.

PostWysłany: Nie Sty 11, 2009 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ci artyści z najwyższej półki nie biorą honorariów, na przykład Doda, która nie wzięła żadnych pieniędzy i jeszcze dała mi buziaka za darmo – dodał Owsiak.

No tak... Najwyższa półka i buziak od Dody ;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zenek

PostWysłany: Nie Sty 11, 2009 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blue napisał:
Mam pewne zastrzeżenia co do funkcjonowania WOŚP. Dobrych kilka lat temu Jurek Owsiak w jednym z wywiadów powiedział, że pensje pracowników fundacji wynoszą od 1,5 do 5 tysięcy zł. Oprócz tego zatrudniani są ludzie, którzy pomagają przy Finale (kiedyś byli to tylko wolontariusze). Podpisują oni umowę z fundacją na okres 1-2 miesięcy i dostają około 900 – 1100 zł. Podkreślmy, że ludzie Ci nie pracują charytatywnie, tylko na tym zarabiają.

Poproszę, podaj źródło tych informacji.

Ogólnie całe twoje tłumaczenie to mniej więcej tak, jakby policja zatrzymała motorowerzystę i zapytała go czemu jechał bez kasku, a motorowerzysta odpowiedziałby, bo tamten jechał pijany Smile

A tak BTW to kulturalny człowiek, nie zwraca innemu uwagi (patrz twoja wypowiedź cyt: "Kowallus, polecam http://so.pwn.pl/") Confused

Pzdr.
Powrót do góry
zenek

PostWysłany: Nie Sty 11, 2009 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KrzysiekP napisał:
Każdy przepracowany w państwowej służbie zdrowia dzień to niezwykły dowód dobroczynności Kuby Wink

Very Happy

Pytanie, czemu zrezygnował z pracy w szpitalu św. Damiana? Ktoś wie?
Powrót do góry
Anka

PostWysłany: Nie Sty 11, 2009 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i.w.o. napisał:
No tak... Najwyższa półka i buziak od Dody Wink

Niestety prawda jest taka, że Doda jest wysoko ceniącą się "artystką" i to świadczy o owej półce. Z pewnością ma szersze grono fanów niż EG - smutna prawda.

zenek napisał:

Pewnie chciał więcej czasu poświęcić na działalność charytatywnąSmile)
Powrót do góry
Blue

PostWysłany: Pon Sty 12, 2009 01:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zenek napisał:

A tak BTW to kulturalny człowiek, nie zwraca innemu uwagi (patrz twoja wypowiedź cyt: "Kowallus, polecam http://so.pwn.pl/") Confused

Pzdr.

Cóż, czasem muszę wrodzoną łagodność przezwyciężać.
Co do informacji, to pochodzą one z portalu ngo.pl
Powrót do góry
KrzysiekP

PostWysłany: Pon Sty 12, 2009 07:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zenek napisał:
KrzysiekP napisał:

Very Happy

Damian to prywata i komercja!
Poznań

PostWysłany: Pon Sty 12, 2009 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tą kasę nie zabrano Mi. Nie zabrano Owsiakowi. Zabrano dzieciakom chorym na raka. I co z tym ma wspólnego Doda czy inna gwiazdka? Nic. Hołdys miał racje..................... Ch.................. z tymi co zarabiają na tych dzieciakach. Ale los bywa okrutny. I taki Kukiz się o tym przekonał. Zagrali zarobili i won z nimi. I wszelakie tłumaczenia się za tych pseudograjków są wybielaniem czarnego. Śmieszne jest tylko to, że tak to potrafią się handlować o kasę kosztem dzieicaków ale jak smród wyszedł na wierzch to nagle...... to nie my. To oni. Niech każdy z tych kapel co brała kasę poczuje jak być na dnie sp[ołecznym. Bo tak należy osądzić ich zachowanie.
Powrót do góry
i.w.o.

PostWysłany: Pon Sty 12, 2009 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zabrano chorym dzieciom na raka, ignorancie, występ był finansowany przez Radę Miasta, a nie przez WOŚP.

Tak jak myślałem, anonimowo ujadacie dalej, a podpisać się imieniem i nazwiskiem pod swoimi wypowiedziami, to już nie łaska?

Ciekawe, czy za tymi wszystkimi nowymi "forumowiczami" ("Anka", "Poznań", "Zenek", "Kowallus") nie stoi jeden sfrustrowany człowieczek, można by sprawdzić IP, ale to już do webmajstra.

Jeżeli drodzy przyjaciele nie potrafią się podpisać pod swoimi wypocinami, niekulturalnymi odzywkami i chamstwem imieniem i nazwiskiem, to proponuję ich zignorować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PAWEŁ W.

PostWysłany: Pon Sty 12, 2009 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowni Forumowicze
W sierpniu lub we wrzesniu 2008r.zadzwonil do mnie organizator Festiwalu Światła,który mial sie odbyc w trzech miejscowosciach a mianowicie Jeleniej Górze,Szklarskiej Porebie i Karpaczu w dn.16,17,18 stycznia 2009 imprezie sponsorowanej przez firme Phillips.Ze wzgledu na spore koszta tej imprezy zdecydowano na poczatku listopada ze impreza odbedzie sie jedynie w Jeleniej Górze-Cieplicach 9,10 i 11 stycznia i głowna jej atrakcja muzyczną beda Elektryczne Gitary.Poczatkowo wystep mial miec miejsce w sobote 10.01,ale poproszono Nas czy nie mozemy wystapic 11 jako final zamykajacy Festiwal Światła i jednoczesnie na finał WOŚP na co wyraziłem zgode.W przeddzień wystepu rozpetala sie jakas nagonka medialna na zespoł jakim prawem smiemy brac pieniadze za wystep.Ano takim ze na Festiwalu Swiatła graliśmy za honorarium ,a na WOŚP za darmo.A wszystkim tym ,którzy sie fantastycznie bawili mimo przenikliwego zimna chcialem serdecznie podziekowac.
Powrót do góry
KrzysiekP

PostWysłany: Pon Sty 12, 2009 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wszystkim tym, którym łatwo przychodzi ferowanie wyroków: "nie sądźcie byście nie byli sądzeni".
O!
Poznań

PostWysłany: Wto Sty 13, 2009 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

he he he. Krzysiek........... Rozumiem ,że ty się nazwiskiem podpisałeś??? Ale zonk. Rozumiem, że Twoi idole zabrali kasę od rady miasta, ale że są uosobieniem dobroci wpłacili je na konto WOSP? Przecież nie mogli postąpić inaczej??? Sumienie by im nie pozwalało???? cCegoś nie rozumiesz. Jakby byli tacy czyści to zrobiliby jak mówił Hołdys. Zabrali kasę i ją oddali dzieciakom. I byliby ok. Jedni grali za free( ciekawe że oni mogli) a inni postawieni w innej sytuacji (tak się zdarza) biorą kasę ale ją wpłacają na dzieciaki. No Krzysiek.............. według Ciebie tak powinni zrobić?? Oddali kasę czy się z nią bujają??? A już dla Ciebie. Też mi Krzysiek dali. Ja nie rozpatruje nazw tych kapel. Czy to ważne??? Nie. Chodzi o sam fakt. W sumieniu każdego z tych grajków powinno się zrodzić putanie- czy ja jestem w porządku??? Wobec tych dzieci? A że temat jest jest narzeczy to pewne. Wszak to Polska a my jesteśmy tylko ludzmi. Pozdrawiam
Powrót do góry
KrzysiekP

PostWysłany: Wto Sty 13, 2009 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Płacił Philips a nie miasto.
Ale to Ty jesteś bossem i bez czytania wiesz co, kto i jak.
Damian

PostWysłany: Wto Sty 13, 2009 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poznań, czytaj to co wyżej napisał "PAWEŁ W." i nie wypisuj już swoich osobistych fantazji bo się posypią zupełnie darmowe ostrzeżenia! pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ja

PostWysłany: Wto Sty 13, 2009 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jak w końcu? Wzięli czy nie wzięli? A jak wzięli, to wpłacili na WOŚP czy nie? Od tych wszystkich newsów mam zamęt w głowie i juz nie wiem, komu wierzyć.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Sty 13, 2009 20:42    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu Strona Główna -> ELEKTRYCZNE GITARY Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: