Forum ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu Strona Główna ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu
Oficjalne forum zespołu
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

W radiowej "jedynce" o Elektrycznych Gitarach"
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu Strona Główna -> ELEKTRYCZNE GITARY
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
markos



Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 77
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Mar 05, 2011 18:51    Temat postu: W radiowej "jedynce" o Elektrycznych Gitarach" Odpowiedz z cytatem

Dziś w Radiowej "Jedynce", w programie "Sobota Z Jedynką" był ciekawy opis działalności "Elektrycznych Gitar" i Kuby Sienkiewicza, opis ten był wzbogacony krótkimi fragmentami piosenek zespołu"(na zasadzie tzw. "podkładu muzycznego"), ciekawa forma Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Mar 05, 2011 18:51    Temat postu:

Powrót do góry
i.w.o.



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 335
Skąd: Z miasta

PostWysłany: Nie Mar 06, 2011 02:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gitarom to by się przydał dłuższy, co najmniej godzinny materiał. :)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
evenement



Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 84

PostWysłany: Nie Mar 06, 2011 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od wczoraj w radiu WAWA trwa Weekend z Elektrycznymi Gitarami. 12 marca Elektryczne Gitary bedą w radiu Eska i TV 4 w magazynie VIP ,a jeszcze jedenastego marca w radiu Nowy Jork Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boro



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 485
Skąd: Ząbkowice Śląskie / Wrocław

PostWysłany: Nie Mar 06, 2011 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może ktoś ponagrywa? Smile
_________________
http://www.lastfm.pl/user/kamilboro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
markos



Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 77
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Mar 08, 2011 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś w TV Polonia o godzinie 14.35 był archiwalny koncert "Elektrycznych Gitar", "Wielka Radość, A ty co"? z 1995 roku Smile , (nie oglądałem od początku), sądzę że mogłby to być jeden z koncertów promujących płytę "A ty co"?, wnioskuję to po elemencie scenografii, charakterystycznych oczach, jak z płyty "A ty co"?, oglądając koncert, zadumałem się jak długą drogę "przeszedł" zespół do dnia dzisiejszego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boro



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 485
Skąd: Ząbkowice Śląskie / Wrocław

PostWysłany: Wto Mar 08, 2011 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

markos napisał:
Dziś w TV Polonia o godzinie 14.35 był archiwalny koncert "Elektrycznych Gitar", "Wielka Radość, A ty co"? z 1995 roku Smile , (nie oglądałem od początku), sądzę że mogłby to być jeden z koncertów promujących płytę "A ty co"?, wnioskuję to po elemencie scenografii, charakterystycznych oczach, jak z płyty "A ty co"?, oglądając koncert, zadumałem się jak długą drogę "przeszedł" zespół do dnia dzisiejszego Smile


To był zapewne koncert, który jest dostępny do pobrania w kąciku wzruszeń, z drugiej strony szkoda, że tak mało występów zespołu zachowało się dla potomności.
_________________
http://www.lastfm.pl/user/kamilboro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
i.w.o.



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 335
Skąd: Z miasta

PostWysłany: Wto Mar 08, 2011 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

markos napisał:
Dziś w TV Polonia o godzinie 14.35 był archiwalny koncert "Elektrycznych Gitar", "Wielka Radość, A ty co"? z 1995 roku :) , (nie oglądałem od początku), sądzę że mogłby to być jeden z koncertów promujących płytę "A ty co"?, wnioskuję to po elemencie scenografii, charakterystycznych oczach, jak z płyty "A ty co"?, oglądając koncert, zadumałem się jak długą drogę "przeszedł" zespół do dnia dzisiejszego :)


To jeden z lepszych utrwalonych koncertów Gitar w ogóle, moim zdaniem. Może zdecydował przypadek - nałożył się niezły czas zespołu, dobra gra perkusisty, jazzowego przecież, kameralność występu, klimat, świetna scenografia, spokojna praca kamery, dyskretne światło... Taki staromodnie zrealizowany spektakl, zawsze mi się bardzo podobał.

Boro napisał:
szkoda, że tak mało występów zespołu zachowało się dla potomności.


Czy tak mało? Istnieje sporo nagrań, nawet na Youtube jest przekrój, są nagrania z 1991, 1992, 1995, 1996, 1997, 2003...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boro



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 485
Skąd: Ząbkowice Śląskie / Wrocław

PostWysłany: Wto Mar 08, 2011 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i.w.o. napisał:
markos napisał:
Dziś w TV Polonia o godzinie 14.35 był archiwalny koncert "Elektrycznych Gitar", "Wielka Radość, A ty co"? z 1995 roku Smile , (nie oglądałem od początku), sądzę że mogłby to być jeden z koncertów promujących płytę "A ty co"?, wnioskuję to po elemencie scenografii, charakterystycznych oczach, jak z płyty "A ty co"?, oglądając koncert, zadumałem się jak długą drogę "przeszedł" zespół do dnia dzisiejszego Smile


To jeden z lepszych utrwalonych koncertów Gitar w ogóle, moim zdaniem. Może zdecydował przypadek - nałożył się niezły czas zespołu, dobra gra perkusisty, jazzowego przecież, kameralność występu, klimat, świetna scenografia, spokojna praca kamery, dyskretne światło... Taki staromodnie zrealizowany spektakl, zawsze mi się bardzo podobał.

Boro napisał:
szkoda, że tak mało występów zespołu zachowało się dla potomności.


Czy tak mało? Istnieje sporo nagrań, nawet na Youtube jest przekrój, są nagrania z 1991, 1992, 1995, 1996, 1997, 2003...


Oczywiście, wybrednego fana ciężko zadowolić Smile deficyt m.in. z roku 1991 czy 1992 jest dosyć spory, a całe koncerty zespołu można zliczać na palcach dwóch rąk a zwróć na przykład uwagę ile bootlegów Kultu się zachowało a ile EG, różnica spora. Myślę, że dosyć dużo koncertów było kiedyś transmitowanych czy to w telewizji czy w radiu i można było je jakoś przechwycić..pewnie przyczyną jest to, że mało kto się tym zajmował...chyba, że się zajmował ale się nie ujawnia/ł Smile
_________________
http://www.lastfm.pl/user/kamilboro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Boro



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 485
Skąd: Ząbkowice Śląskie / Wrocław

PostWysłany: Pią Mar 11, 2011 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://elka.tv/index.php?option=com_hwdvideoshare&task=viewvideo&Itemid=63&video_id=1496

A propos archwiwum
_________________
http://www.lastfm.pl/user/kamilboro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
evenement



Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 84

PostWysłany: Nie Mar 13, 2011 07:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

20.03 radiowa Trójka o godz.9 przedstawii historie pewnej płyty .będzie to płyta Wielka radośc o której wypowie sie kilka osob ,a prawdopodobnie 2 lub 3 kwietnia w weekendowym wydaniu Kawy cz Herbaty TVP 1 ok.g.9 premiera nowego utworu Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Montaigne



Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 25

PostWysłany: Nie Mar 13, 2011 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będzie ktoś nagrywał radiową audycję? Bardzo mi na niej zależy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boro



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 485
Skąd: Ząbkowice Śląskie / Wrocław

PostWysłany: Nie Mar 13, 2011 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Montaigne napisał:
Będzie ktoś nagrywał radiową audycję? Bardzo mi na niej zależy.


Spróbuję. Jeśli we wtorek będzie powtórka VIP z EG to będę miał też to nagranie Smile
_________________
http://www.lastfm.pl/user/kamilboro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Montaigne



Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 25

PostWysłany: Nie Mar 13, 2011 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłoby świetnie, Boro, liczę na Ciebie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boro



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 485
Skąd: Ząbkowice Śląskie / Wrocław

PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nagrałem z Trójki, jakość strumienia może nie była najlepsza ale jeszcze zobaczę u mnie na PC (nagrywałem na laptopie) jak to się zapisało i pewnie wieczorem wrzucę Smile
Szkoda, że w końcówce nieco świeższych nagrań koncertowych nie dali np. z Anteny Smile

EDIT: A nawet teraz będzie nie wieczorem Smile Myślę, że jest dobrze
http://www.przeklej.pl/plik/untitled-1-mp3-0028et7tuclh2j6
_________________
http://www.lastfm.pl/user/kamilboro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Montaigne



Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 25

PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki, Boro, ale nie mógłbyś tego wrzucić na serwer, gdzie nie trzeba zakładać konta ani wysyłać smsa, np. na rapidshare.com?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Mar 20, 2011 15:23    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu Strona Główna -> ELEKTRYCZNE GITARY Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group