Forum ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu Strona Główna ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu
Oficjalne forum zespołu
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Elektryczne Gitary w Głogowie 05.06.2010

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu Strona Główna -> ELEKTRYCZNE GITARY
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Boro



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 485
Skąd: Ząbkowice Śląskie / Wrocław

PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 23:01    Temat postu: Elektryczne Gitary w Głogowie 05.06.2010 Odpowiedz z cytatem





Zarówno koncertujący zespół miał do pokonania grubo ponad 100 kilometrów, jak i fan, który postanowił przemierzyc równie nie mało. Smile
Wyprawa zakończyła się podwójnym sukcesem! Można powiedziec, że nie ma czego żałowac! Może jedynie tego, że cały koncert przy świetle dziennym:)
Zacznijmy od początku...Pojawiłem się na miejscu ok. 18:20 (dziesięc minut przed planowanym startem). Gitary rozpoczęły na dobre granie bodaj o 18:40. Świetnie zaprezentowała się nowa piosenka pt: Chodzę i tańczę. Tekst jeszcze lepszy od melodii w rytmie reggae, po której można wpaśc w trans. Była także i Gleba, która w akompaniamencie całego zespołu wypadła bardzo fajnie, innymi słowami sprawdziła się na koncercie wedle mojego gustu. Wielkim zaskoczeniem dla mnie było "Idę do pracy"! Niespodziewałem się tej piosenki, a została zagrana w zasadzie bardzo podobnie do wersji 'chałturowej'. W końcu udało mi się trafic na wykonanie "Napadów" na żywo. Najlepszym fragmentem tej piosenki jest chyba moment, kiedy Kuba intonuje swoje "Ło ho ho ho ho ho ho" Very Happy Ciekawą chwilą było to, kiedy zostało zapowiedziane "Jestem z miasta" (blues w tonacji a-moll), podczas gdy gitara (chyba sama!) wymknęła się spod kontroli i przez kilka sekund usłyszec było można wstęp bodajże do Głów Lenina, co spowodowało salwę śmiechu w wykonaniu Piotra. W Dyźmie mieliśmy tym razem do czynienia z kręglami na scenie. Zbijane były butelki z wodą jeśli dobrze pamiętam przez but samego wokalisty! Po kilku nieudanych próbach osiągnięto sukces przy euforii niezbyt licznej tego dnia widowni. Na czasie było także czyszczenie gitary przez Jacka w tym samym czasie Smile
Po koncercie miało miejsce bardzo miłe spotkanie z Kubą Sienkiewiczem. Chciałbym jemu, a także menadżerowi Pawłowi Walczakowi serdecznie za to podziękowac! Jak widac "Ludzie (rzeczywiscie) są dobrzy"! Mam nadzieję, że do następnego równie przyjemnego zobaczenia w Piławie Górnej:)

Oto w głównej mierze pomieszana setlista z Głogowa:
Wytrąciłaś
Co ty tutaj robisz
Kiler
Chodzę i tańczę
Milion euro
Widmo
Napady
Przewróciło się
Człowiek z liściem
Głowy Lenina
Co powie ryba
Jestem z miasta
Żądze
Idę do pracy
Gleba
Ona jest pedałem
Nie pij Piotrek
Długie włosy (w tempie strajkujących kierowców)
Koniec
Dzieci wybiegły

BIS
Doktor Dyzma
Hej Jóóózek

Nagrałem kilka empetrójek w znośnej jakości. Dla tych co jeszcze nie słyszeli wrzucam Chodzę i tańczę. Początek bardzo kojarzący się z wolniejszym "Mijamy się" w rytmie reggae
Chodzę i tańczę















_________________
http://www.lastfm.pl/user/kamilboro


Ostatnio zmieniony przez Boro dnia Sro Sie 11, 2010 19:25, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Pią Cze 11, 2010 23:01    Temat postu:

Powrót do góry
i.w.o.



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 335
Skąd: Z miasta

PostWysłany: Sob Cze 12, 2010 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta "Góra Kalwaria" to coś w stylu "Ruszamy" chyba. ("...bardzo długie solo, gitara się pali, estradowy horror (...) muzyk był taki miły - podpisał autograf") Wink Jeszcze jakieś nagrania masz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boro



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 485
Skąd: Ząbkowice Śląskie / Wrocław

PostWysłany: Sob Cze 12, 2010 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysłałem "pw" albo jak kto woli "pm" : )
_________________
http://www.lastfm.pl/user/kamilboro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Boro



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 485
Skąd: Ząbkowice Śląskie / Wrocław

PostWysłany: Sro Sie 11, 2010 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyszperałem i wrzuciłem parę nagraniowych odpadów, które udało się wrzucić na komputer (miałem jeszcze widmo ale niestety szlag je trafił z nie wiadomo jakich przyczyn). Ewentualnie jeszcze fragment milion euro dorzucę za chwilę. Jak komuś nie przeszkadzają przesuwające się po obrazie głowy, ręce itd. to życzę miłego oglądania:)

Wytrąciłaś
Chodzę i tańczę
Przewróciło się
Napady

EDIT:

Milion euro
_________________
http://www.lastfm.pl/user/kamilboro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Boro



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 485
Skąd: Ząbkowice Śląskie / Wrocław

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=6ZLjSSmRYTo

Od 1:45 fragmencik Przewróciło się
_________________
http://www.lastfm.pl/user/kamilboro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Wto Wrz 07, 2010 14:41    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu Strona Główna -> ELEKTRYCZNE GITARY Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group