Forum ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu Strona Główna ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu
Oficjalne forum zespołu
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bezpłatne bilety na koncert w Essen 24.10.2009 - online!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu Strona Główna -> ELEKTRYCZNE GITARY
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pedagog



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 28
Skąd: Urodziłem się oryginałem i nie chciałbym umrzeć jako kopia.

PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam Cię E.G.fan, nie miałem złych intencji. Ta krzyżówka to było tylko tak dla rozrywki, również dla Zespołu.
Wybacz, jeśli to możliwe.
Pozdrawiam,
Wincenty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Sie 31, 2009 19:26    Temat postu:

Powrót do góry
i.w.o.



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 336
Skąd: Z miasta

PostWysłany: Sro Wrz 16, 2009 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"24 października 2009 zapraszamy na drugą edycję "Koncertu Gwiazd", w trakcie której zagrają legendy polskiej sceny muzycznej: Beata i Bajm, Wilki oraz Elektryczne Gitary. Wilki wystąpią po raz pierwszy w Niemczech i zaprezentują również utwór "Urke", który zaśpiewał w zeszłym roku Thomas Godoj. W tym roku odbędzie się premiera w historii polskiej muzyki rozrywkowej - występ Elektrycznych Gitar zostanie nagrany na USB - Stick, który będzie można nabyc bezpośrednio po koncercie wraz z książką zawierającą informacje o 20-leciu zespołu. Prowadzącym jest ponownie Steffen Möller - Niemiec, który w pierwszej edycji bawił całą halę zarówno po polsku jak i niemiecku. Niezapomniane wrażenia wizualne i dźwiękowe podczas koncertu zapewnią profesjonalne systemy nagłaśniające, oświetleniowe i zaawansowane urządzenia multimedialne. Na naszym festiwalu nie zabraknie oczywiście polskiego piwa i bigosu. W ogrzewanym ogródku piwnym będą oferowane potrawy z grilla."

Rozumiem, że EG to gwiazda wieczoru? Smile

http://www.koncert-gwiazd.de/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Robin_DJ



Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 27
Skąd: Tychy

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2009 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś pojedzie na ten koncert i może dla mnie zakupić ten USB - Stick wraz z książeczką?? Byłbym niezmiernie wdzięczny. Oczywiście wszelkie należności ureguluję Smile

Czy ktoś z zespołu, kto przegląda forum może odpowiedzieć na pytanie, czy jakaś ilość zostanie zakupiona i będzie możliwość zakupu np. poprzez stronę EG?? Byłoby super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piotr



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 55

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2009 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że tak. Szczegóły w swoim czasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
i.w.o.



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 336
Skąd: Z miasta

PostWysłany: Sob Wrz 19, 2009 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chciałem podziękować za ten miły gest ze strony zespołu - te bilety w normalnej dystrybucji są dosyć drogie, a my dostaliśmy je za darmo. Liczę na świetną zabawę :-) Zwłaszcza przy bigosie i piwie. ;-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wojtek



Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 61
Skąd: Białystok / Olsztyn

PostWysłany: Sro Paź 21, 2009 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

życzę wszystkim wybierającym się na ten koncert udanej zabawy (chociaż wiem, że z EG to raczej oczywiste Wink);
bardzo chciałbym być na tym koncercie ale mój brat musiał wybrać akurat 24.10 na termin swojego ślubu... Rolling Eyes ehh, żałuję tym bardziej, że w tym roku nie było mi dane być na koncercie EG Sad
szczęściarzy prosiłbym o jakieś relacje z koncertu czy coś w tym stylu Wink
_________________
For life is quite absurd
And death's the final word.
You must always face the curtain with a bow.
Forget about your sin.
Give the audience a grin.
Enjoy it. It's your last chance, anyhow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Halinka



Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 27

PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś mógłby napisać jak było na koncercie w Essen?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KaKa



Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 48

PostWysłany: Sro Paź 28, 2009 01:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Niemczech Elektryczne Gitary mają dobrą reklamę - przy większości wejść do budynków, windy, czy metra znajduje się skrót nazwy zespołu EG Wink
Na koncert w Essen przybyło ok. 9 tyś. osób, zapełniając prawie całą Grugahalle. Z racji akcji "koncert na usb" EG rozpoczęły "Koncert Gwiazd". Zmęczenie, spowodowane przebytą podróżą, wyparowało z nas wraz z pierwszymi dźwiękami "Wytrąciłaś". Z każdym kolejnym utworem EG rozkręcali się coraz bardziej. "Głowy L." i "Żądze" to jak zawsze znakomite popisy solowe każdego z muzyków (ku uciesze słuchających). Nie małe brawa należą się występującym gościnnie panom z formacji Daab (sekcja dęta), którzy swoim udziałem dodali "smaczku" dobrze znanym utworom. Podczas wspaniale rozbudowanej solówki Tomka, Kuba zaprezentował swój równie rozbudowany "taniec - mutaniec", a w kulminacyjnym momencie, przy kilkutysięcznej publiczności obserwującej to spektakularne widowisko z zapartym tchem, wykonał słynną już "jaskółkę" na krześle. Nie trzeba chyba pisać, co dzieje się wśród publiczności podczas utworów "Koniec" i "Dzieci", bo każdy, kto choć raz był na koncercie EG, wie o co chodzi (koncertowo te utwory nigdy się nie znudzą). Na bis, złapanie oddechu przy "Spokoju grabarza" (mile widziane machanie ręką) i na podsumowanie "Wszystko Ch."- kompletny czad (podobno z zewnątrz było widać, jak trzęsą się mury Grugahalle Wink ). Występ EG był planowany na 50 minut, ale nie kończące się oklaski i okrzyki ("jeszcze!, jeszcze!...oni są wspaniali!") skutecznie przedłużyły ten czas o kilkanaście minut.
Niebawem po koncercie można było stać się jednym z 220 szczęśliwych posiadaczy usb w kształcie gitarki z tymże koncertem oraz książeczki o zespole. W sprzedaży były także koszulki, czapeczki, kalendarze oraz płyty zespołu ( podobno były również kalesony i gacie w kratkę, ale szybko się rozeszły Wink ). Każdy z fanów mógł dostać naklejkę z elektrycznym kotem osobiście przyklejaną przez zespół (gdzie kto chciał...., ale była kolejka!).
Kto miał więcej szczęścia, mógł nazajutrz, zwiedzając Essen, spotkać "Elektrycznych" w centrum miasta i "strzelić" sobie pamiątkową fotkę Very Happy Very Happy
EG są zespołem, który nie potrzebuje specjalnych efektów, by dać dobry koncert, ponieważ świetną atmosferę tworzą oni sami (muzyką, specyficznym poczuciem humoru, dobrym kontaktem z publicznością). Jednak przyjemnie było zobaczyć i usłyszeć to wszystko w profesjonalnej oprawie - duża hala, idealne nagłośnienie i oświetlenie.
Grugahalle może poszczycić się występami wielu światowej sławy zespołów m.in.: The Beatles, Rolling Stones, The Police, Genesis, a teraz także Elektryczne Gitary!
Podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do zorganizowania tego koncertu i oczywiście dla zespołu za występ !!!

Lista utworów z koncertu:
Wytrąciłaś
Co ty tutaj robisz
Kiler
Ona jest pedałem
Milion euro
Człowiek z liściem
Jestem z miasta
Co powie Ryba
Przewróciło
Głowy L.
Żądze
Nie pij Piotrek
Doktor Dyzma
Koniec
Dzieci wybiegły
bis:
Spokój grabarza
Wszystko Ch.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Robin_DJ



Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 27
Skąd: Tychy

PostWysłany: Sro Paź 28, 2009 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to widać koncert był superowy Smile a właśnie jak z kartami pamięci z zapisanym koncertem?? piszę się na zakup tego cacka Very Happy czekam z niecierpliwością na sygnał od zespołu czy i kiedy będzie jakaś ilość udostępniona w sklepie do zakupu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boro



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 485
Skąd: Ząbkowice Śląskie / Wrocław

PostWysłany: Sro Paź 28, 2009 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już tak się napaliłem na te nagrania, że chyba nie może być możliwości by ich nie zakupić!Smile
_________________
http://www.lastfm.pl/user/kamilboro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
i.w.o.



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 336
Skąd: Z miasta

PostWysłany: Sro Paź 28, 2009 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja cię kręcę! A ja miałem problem z dojazdem i odpuściłem sobie! Pluję sobie w brodę, tfu, tfu! Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KaKa



Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 48

PostWysłany: Pią Paź 30, 2009 00:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W niedzielę 1 listopada o godzinie 11.55 w programie "Co za tydzień" (TVN) - Elektryczne Gitary w Essen.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Robin_DJ



Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 27
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pią Paź 30, 2009 08:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zobaczę w TV to tym bardziej będę chciał posiadać taki koncert u siebie do obejrzenia na DVD. W końcu nie mamy nic oficjalnie na DVD czy coś, więc taka karta pamięci z koncertem to super rarytas Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boro



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 485
Skąd: Ząbkowice Śląskie / Wrocław

PostWysłany: Sob Paź 31, 2009 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.koncert-gwiazd.de/zdjecia-elekt.html Smile
_________________
http://www.lastfm.pl/user/kamilboro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Boro



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 485
Skąd: Ząbkowice Śląskie / Wrocław

PostWysłany: Sro Lis 04, 2009 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W najbliższą sobotę, 7.11.2009, o godz. 17.40 w itvn w programie "Co za Tydzien" zostanie wyemitowany reportaż o tegorocznym "Koncercie Gwiazd"
_________________
http://www.lastfm.pl/user/kamilboro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Sro Lis 04, 2009 21:16    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu Strona Główna -> ELEKTRYCZNE GITARY Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group