Forum ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu Strona Główna ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu
Oficjalne forum zespołu

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Artykuł o Rafale Kwaśniewskim [Polityka]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu Strona Główna -> ELEKTRYCZNE GITARY
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Boro

PostWysłany: Sob Cze 01, 2013 23:10    Temat postu: Artykuł o Rafale Kwaśniewskim [Polityka] Odpowiedz z cytatem

http://www.polityka.pl/kultura/aktualnoscikulturalne/1537473,1,rafal-kwasniewski-ze-sceny-wprost-za-kratki.read

"Na chwilę zniknął. Zmieniły się czasy, Kwaśniewski znalazł się z kasetą w ręku. Miał na niej nagrania Kuby Sienkiewicza i pomysł, jak zrobić z nich hity. Tak powstały Elektryczne Gitary. Płyta z przebojami „Jestem z miasta” i „Koniec” biła rekordy popularności. Cała Polska usłyszała gitarę Kwaśniewskiego. Zaczęła się zabawa. Kwasek lubił anarchistyczne podejście do imprez. Demolował hotelowe pokoje, obrażał publiczność i wyzywał kolegów z zespołu. Zespół był na fali, a on ostro ćpał. Chciał rządzić – tyle tylko, że nie dało się z nim rozmawiać. Wychodził na koncert i nagle przestawał grać.

– Mam wobec niego spory dług wdzięczności, bo wypromował moje kawałki – mówi Kuba Sienkiewicz. – Ale musiałem być bezwzględny. Chciał być liderem mojego zespołu.

W rozstaniu pomógł oczywiście sam Kwaśniewski. Podczas jednego z koncertów był tak pijany, że położył się na scenie. Koledzy zdawali się tego nie widzieć, ale Kwaśniewski zaczął się bawić zapałkami, a organizator uznał, że chce podpalić scenę. Przyjechali strażacy, zrobiło się zamieszanie i grupa pożegnała się z gitarzystą. Zresztą Kwaśniewskiemu to nie przeszkadzało. W tym samym czasie uznał, że wystarczająco się już wzbogacił. Na jakiś czas zniknął, po czym znalazł się w Krakowie."
Reklama

Wysłany: Sob Cze 01, 2013 23:10    Temat postu:

Powrót do góry
goldb328

PostWysłany: Sob Lip 27, 2013 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki za informację. Mam nadzieje, ze będę miał okazje na jakiś się wybrać.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Lip 27, 2013 11:01    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu Strona Główna -> ELEKTRYCZNE GITARY Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: