Forum ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu Strona Główna ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu
Oficjalne forum zespołu

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czarny Walc i 8BallPub 15.10.11

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu Strona Główna -> ELEKTRYCZNE GITARY
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jakub Sienkiewicz

PostWysłany: Wto Paź 11, 2011 21:44    Temat postu: Czarny Walc i 8BallPub 15.10.11 Odpowiedz z cytatem

Osoby zainteresowane płytą "Czarny Walc" mogą wysłać maila na kuba@sienkiewicz.art.pl.
15.10.2011 występ trio Kuba Sienkiewicz w 8Ball Pub Piaseczno Al.Jana Pawła II 8, godzina 21:00
Zapraszam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Wto Paź 11, 2011 21:44    Temat postu:

Powrót do góry
Blue

PostWysłany: Czw Paź 20, 2011 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zeszłą sobotę ciekawość nie pozwoliła mi zostać w domu i tak wieczorem znalazłam się w Piasecznie, wędrowałam ciemnymi ulicami i szukałam klubu w którym miał się odbyć występ trio Kuby Sienkiewicza. Zastanawiałam się jaki będzie ten koncert, co nowego będę mogła usłyszeć oraz kim są zapowiedziani tajemniczy goście. W klubie prawie wszystkie stoliki były już zarezerwowane, ale udało mi się jeszcze znaleźć jakieś miejsca siedzące. Zmęczenie po długiej podróży powoli ustępowało. Wkrótce na scenie pojawili się: Kuba Sienkiewicz wraz z dziećmi - Kasią i Jackiem, Tomek Grochowalski oraz Jacek Wąsowski. Refleksyjne "A ty co" było wstępem do trzyczęściowego koncertu. Potem publiczność mogła usłyszeć rzadko wykonywane "Serce jak pies", a następnie "Piosenkę dla działacza" w nowej wersji. Nie zabrakło akcentów regionalnych takich jak np. "Gołków tonie" czy entuzjastycznie przyjęte „Chodzę i tańczę”. Utwory grane przez zespół były pełne energii. Kasia i Jacek świetnie dawali sobie radę w repertuarze EG. Gitara Tomka Grochowalskiego zachwycała dynamiką gry, Jacek Wąsowski dawał popis swoich umiejętności w najlepszym wykonaniu, a Kuba kształtował wokalem przyjemny nastrój występu. Artyści stworzyli wspaniałą atmosferę, za co publiczność rewanżowała się burzą oklasków. Czas mijał bardzo szybko, nawet nie zorientowałam się kiedy minęła północ. Na bis artyści wykonali "Nie wiem co to sen".
Koncert pozostanie na długo w pamięci, dziękuję muzykom za wspaniały wieczór.
Szczególne podziękowania dla Jacka Wąsowskiego za pomoc Smile

Setlista:

część 1
A ty co
Serce jak pies
Piosenka dla działacza
Jestem z miasta
Trzecia macocha
Chodzę i tańczę
Przewróciło się
Kładź się na glebę
Cyrk
Milion euro
Wytrąciłaś

część 2
Głowy Lenina
Hej Józek
Jestem opadem atomowym
Nie pij Piotrek
Stoi Adam Mickiewicz
Huśtawka
Ona jest pedałem
Gołków tonie
Paszoł
Spokój grabarza

część 3
Człowiek z liściem
Przyśpiewka bylejaka o europejskości Polaka
Żądze
Śląski blues
Doktor Dyzma
Wszystko ch.
Nie urosnę
Gdy zostanę prezydentem
Koniec

bis
Nie wiem co to sen
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blue

PostWysłany: Pon Paź 31, 2011 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Relacja z koncertu w Piasecznie:
http://www.kurierpoludniowy.pl/?page=artykul&id=7913

Zdjęcia ze strony 8Ball Clubu:
http://www.8ballclub.pl/?page_id=1229
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Paź 31, 2011 12:00    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu Strona Główna -> ELEKTRYCZNE GITARY Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: