Forum ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu Strona Główna ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu
Oficjalne forum zespołu
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

koncerty 2o11
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu Strona Główna -> ELEKTRYCZNE GITARY
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KrzysiekP



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 78

PostWysłany: Czw Cze 02, 2011 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O! i mi się dostało Smile


Pzdr.
KP
_________________
Pozdrawiam
KrzysiekP
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Cze 02, 2011 19:27    Temat postu:

Powrót do góry
Boro



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 485
Skąd: Ząbkowice Śląskie / Wrocław

PostWysłany: Pią Cze 03, 2011 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Króciutki wywiad z Kubą po Kortowiadzie Smile http://gramy.to/52514,Juwenalia-przedluzaja-mlodosc-Elektrycznych-Gitar.html
_________________
http://www.lastfm.pl/user/kamilboro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
i.w.o.



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 335
Skąd: Z miasta

PostWysłany: Nie Cze 12, 2011 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem wczoraj na bardzo dobrym koncercie w Puszczykowie. Świetne aranżacje, niestępiona autoironia i poczucie humoru. Z rzadko granych rzeczy: "Nie wiem co to sen" na sam początek, a niedługo potem "Stoi Adam Mickiewicz". Ucieszyło mnie , że zagrali "Cud nad Wisłą"... Publiczność w przedziale wiekowym 15-65. Ci młodsi szybko rozkręcili pogo, nie przejmując się nawet niesympatycznymi łysymi panami, którzy pod koniec pojawili się - zapewne czekając na dyskotekę. Ale to już "urok" plenerowych imprez - szkoda, że nie odbywają się klubowe koncerty. Świetnie przyjęte zostało "Kładź się na glebę i leż", ludzie szaleli, część się postanowiła położyć. Jedyna uwaga, która mi się nasuwa to to, że jest zbyt dużo wolnych kawałków (np. zarówno "Nie wiem co to sen", jak i "Żądze" zostały zaaranżowane na takie niespieszne, trochę bluesowe.). Gdyby było więcej szybkich, publiczność by została bardziej wymęczona i pewnie jeszcze szczęśliwsza. Ale będę niekonsekwentny - wolę "Włosy" w wersji długiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
evenement



Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 84

PostWysłany: Wto Cze 14, 2011 09:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koncert w Makowie Maz. rewelacja !!!.Juz chyba na stałe weszly utwory z ,,Historii,, do repertuaru i to jest super bo to nie wiem czy nie najlepsza plyta w dyskografii zespołu.Nowe Kładz sie na glebę i Gora Kalwaria rokują nadzieje na duże hity .Zespół w znakomitej formie.Publicznośc ,ktora tłumnie wypełniła stadion MOSiR bawiła sie ,aż miło .Koncert blisko dwugodzinny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boro



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 485
Skąd: Ząbkowice Śląskie / Wrocław

PostWysłany: Wto Cze 14, 2011 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

evenement napisał:
Koncert w Makowie Maz. rewelacja !!!.Juz chyba na stałe weszly utwory z ,,Historii,, do repertuaru i to jest super bo to nie wiem czy nie najlepsza plyta w dyskografii zespołu.Nowe Kładz sie na glebę i Gora Kalwaria rokują nadzieje na duże hity .Zespół w znakomitej formie.Publicznośc ,ktora tłumnie wypełniła stadion MOSiR bawiła sie ,aż miło .Koncert blisko dwugodzinny


A jakiś set można by zapodać? Smile
_________________
http://www.lastfm.pl/user/kamilboro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KaKa



Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 48

PostWysłany: Czw Cze 23, 2011 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka słów o koncercie w Sławkowie, który rozpoczęły leniwe dźwięki "Przewróciło się". Następnie "Włosy" i Kuba prezentujący swoje nieograniczone możliwości wokalne, a publiczność pokazująca czemu służą długie włosy. Od początku koncertu wśród bawiącej się publiczności panowała gorąca atmosfera i różnorodność stylów tanecznych: pogo, rokendrolowe wywijasy, a nawet kazaczok....po prostu inaczej nie można, gdy Elektryczne Gitary grają tak żywiołowo "Co Ty Tutaj Robisz", "Kilera", "Mickiewicza" czy "Górę Kalwarię". Taneczne tąpnięcia wywołały nagłe i niekontrolowane podnoszenie się poziomu wody w drewnianej studni na Rynku, dlatego zespół został poproszony o "złagodzenie" repertuaru Wink . Z taką energią na scenie, to bardzo trudne, ale też dobra okazja, aby zaprezentować materiał "historyczny" i "Cud Nad Wisłą", który tekstowo i muzycznie wgniata w chodnik. Oczywiście "Dywizjon 303" spowodował, że Sławkowiczanki (i nie tylko) za nimi szalały, choć gitary miały prawdziwie karabinowe brzmienie. Znów pojawiło się "Widmo" Very Happy , ale zabrakło "Kładź się na glebę", a szkoda, bo z takim entuzjazmem publiczności i na tak ładnym, zabytkowym Rynku pewnie wielu zaliczyłoby glebę z czystą przyjemnością Smile. Na szczęście nie zabrakło "Doktora Dyzmy" z jego wszystkimi atrakcjami. Najważniejsze są solówki Tomka i Leona, ale to wszystko, co ma odwrócić od nich naszą uwagę, jest bardzo konkurencyjne: Alek w roli "latającego Czestmira", Jacek przypominający Warszawską Syrenkę i plątający się kelner przypominający Jacka oraz budząca wiele emocji "jaskółka". Atmosfera na Rynku wspaniała, więc jeszcze "Hej, Józek", a na bis "Spokój Grabarza" i "Żądze".
Na koniec podziękowania dla zespołu za wieczór pełen wrażeń, a później jeszcze autografy, autografy, autografy...
Po koncercie drewniana staropolska karczma zaskrzypiała no i powiedziała: "tak znakomitej i przaśnej zabawy, to żem jeszcze tutej nie widziała, jakem stoję przy Sławkowskim Rynku przeszło dwa wieki!" Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boro



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 485
Skąd: Ząbkowice Śląskie / Wrocław

PostWysłany: Czw Cze 23, 2011 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filmy znalezione w sieci Smile

http://www.youtube.com/watch?v=isID1_bwRwY Jestem z miasta
http://www.youtube.com/watch?v=CjG7fjHfBeY Koniec
http://www.youtube.com/watch?v=_8VHPdEUNV8 Dzieci wybiegły
_________________
http://www.lastfm.pl/user/kamilboro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pietrucha



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 80
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Cze 23, 2011 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a koszulki takie jak ma Kuba na tym koncercie to są jakieś seryjne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blue



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 157

PostWysłany: Czw Cze 23, 2011 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pietrucha napisał:
a koszulki takie jak ma Kuba na tym koncercie to są jakieś seryjne?


Ja mam taką koszulkę jak Kuba Smile - można było je kiedyś kupić po koncercie promującym płytę "Antena".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pietrucha



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 80
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Cze 24, 2011 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze, szkoda że mi to umknęło, bo koszulki, które kiedyś zrobił Krzysiek i Mazaq trochę mi się zużyły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wojtek



Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 61
Skąd: Białystok / Olsztyn

PostWysłany: Nie Cze 26, 2011 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też chętnie ozdobiłbym moją osobę taką koszulką Smile może da się gdzieś takie dostać ? Rolling Eyes
_________________
For life is quite absurd
And death's the final word.
You must always face the curtain with a bow.
Forget about your sin.
Give the audience a grin.
Enjoy it. It's your last chance, anyhow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lagoona



Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 48

PostWysłany: Pon Cze 27, 2011 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po wspominanym koncercie w Sławkowie pytałam managera o koszulkę, ale powiedział że już się skończyły Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wojtek



Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 61
Skąd: Białystok / Olsztyn

PostWysłany: Wto Cze 28, 2011 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkoda Rolling Eyes jeśli Pan Paweł to czyta to może się zastanowi nad wznowieniem 'produkcji' Wink myślę, że byłby popyt bo kto nie chciałby mieć koszulki EG ? Very Happy
_________________
For life is quite absurd
And death's the final word.
You must always face the curtain with a bow.
Forget about your sin.
Give the audience a grin.
Enjoy it. It's your last chance, anyhow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekP



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 78

PostWysłany: Sro Cze 29, 2011 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś, jak bardzo chcieliśmy koszulki to sami sobie zrobiliśmy. Chyba nawet daliśmy komplet dla zespołu Smile
_________________
Pozdrawiam
KrzysiekP
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piotr



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 55

PostWysłany: Czw Cze 30, 2011 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy zapewne gotowy plik graficzny do druku koszulek. Myślę, że po konsultacji z menadżerem chętni mogliby sobie jakąś partię zamówić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Czw Cze 30, 2011 10:15    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu Strona Główna -> ELEKTRYCZNE GITARY Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

ELEKTRYCZNE GITARY - oficjalne forum zespołu  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group